Mēs piedāvājam darbu pieredzējušiem krāsotājiem

Darba vieta Helsinkos un to tuvumā
Darbs pienākumi: iekštelpu sienu krāsošana

Prasības kandidātam

  • Darba pieredze vismaz 2 gadi
  • Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • ES pilsonība
  • Vēlama iespēja lietot personīgo automobili
  • Apzinīgums pienākumu izpildē, precizitāte darbā un gatavība sadarboties komandā

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu darbu
  • Alga divreiz mēnesī
  • Nodrošināta un apmaksāta personīgā istaba trīsistabu dzīvoklī
  • Apmaksāta prāmja biļete, degviela, darba apģērbs un drošības aprīkojums
  • Apdrošināšana
  • Pilnīgs atbalsts nepieciešamo dokumentu sagatavošanā, pieteikšanā un reģistrācijā
  • Personīga kontaktpersona, ar kuru jūs varat sazināties latviešu, angļu vai krievu valodā, un kura sniegs konsultācijas un palīdzību sadzīviskos, un darba jautājumos

Darba vieta: Somija
Darba veids: Pilna laika

Pieteikties uz darbu

Ja jums nav CV, aizpildiet šos laukus Slēgt

Valodās

Pievienojiet citu valodu

Darba pieredze

Pievienojiet jaunu darba pieredzi

Tööle kandideerimine on edukalt esitatud!